Druskos voniai

druskosDruska – tai mūsų kasdienio gyvenimo apraiška. Tačiau gamta mums ją dovanojo ne tik maistui pagardinti ar keliams žiemą barstyti,  bet ir tam, kad panaudotume savo sveikatai ir grožiui prižiūrėti. Tai galinga jėga, nuo amžių suteikianti žmogui sveikatą ir grožį. Juk visas žmogaus organizmas pripildytas sūrių skysčių. Juk ir leidžiamus vaistus mes skiedžiame fiziologiniu tirpalu, kuris yra 0,9% natrio chlorido tir

Jūros druska – tai natūralus įvairių mineralinių medžiagų (natrio, kalio, magnio, kalcio bei mikroelementų chloridų, bromidų bei jodidų pavidalu).

eukaliptas

Šis unikalus gamtos produktas drėkina, valo  ir stangrina odą. Pasaulyje žinoma daugybė rūšių druskų, o jų panaudojimas priklauso nuo sudėties.

Druskos panaudojimo būdai įvairiausi – tai ir vonios, vonelės kojoms ir rankoms, kompresai, kvėpavimas druskingu oru, odos šveitimas bei įvairios kosmetikos priemonės,  kurių sudėtyje slypi druskos kristalų jėga. Vienas plačiausiai paplitusių būdų – tai druskų vonios. 

Mes siūlome puikų sprendimą Jums -  jūrų  druskas, prisotintas eteriniais aliejais ir augaliniais kosmetiniais aliejais. Tai trigubo poveikio (druskos plius aliejai) produktas.  Eterinių aliejų biologiškai aktyvios medžiagos, patekusios į organizmą per kvėpavimo takus arba tiesioginio kontakto su oda metu, veiks Jūsų organizmą priklausomai nuo pasirinkto aliejaus savybių. Augaliniai aliejai maitina, švelnina odą ir neleidžia jai sausėti.

 

 

Siūlome išbandyti keletos rūšių druskas kojų vonelėms ir vonioms