Eteriniai aliejai

Rožių

roze.jpg

Botaninis pavadinimas: Rosa damascena

Augalo dalis: Augalo žiedlapiai

Gavimo būdas: Distiliavimas vandens garais

Kilmės šalis: Turkija


Tai vienas vertingiausių ir brangiausių pasaulyje gaunamų ir naudojamų aliejų. Šis eterinis aliejus gaunamas apdorojant šviežių rožių lapelius įkaitintais vandens garais. Vienam lašui tokio aliejaus gauti reikia apie 30 rožių žiedų. Rožių aliejus vertinamas tiek liaudies, tiek oficialiosios medicinos atstovų, kosmetikos, parfumerijos ir aromaterapijos specialistų. Rožių eterinį aliejų sudaro apie 300 komponentų, kurių visuma ir lemia puikų aromatą bei vertingas savybes. Gali būti naudojamas vonioms, masažams (maišant su augaliniais aliejais), pirtyse, patalpų oro gaivinimui.

 Lašas šio šilto, gaivaus, gilaus rožių aromato aliejaus gina šalin liūdesį, neigiamas emocijas ir, kaip rožės žiedas džiugina mūsų akis, taip ir jos aromatas daro pasaulį tiesiog gražesnį!

*citronellol, geraniol

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.