Baziniai aliejai

Arganų ir makadamijų nerafinuotų aliejų mišinys

Botaninis pavadinimas: Argania Spinosa, Macadamia Ternifolia

Augalo dalis: Vaisiai

Gavimo būdas: Šaltas spaudimas


Jūsų odos ir plaukų priežiūrai siūlome išskirtinės sudėties grynų arganų ir makadamijų aliejų mišinį, kuris gerai įsiskverbia į odą, ją drėkina, maitina, minkština ir saugo nuo aplinkos poveikio. Arganų ir makadamijų aliejų derinys aprūpina odą naudingosiomis medžiagomis iš abiejų aliejų – riebiosiomis rūgštimis, mineralinėmis bei biologiškai aktyviomis medžiagomis, vitaminais.

Šis mišinys rekomenduojamas odos maitinimui, drėkinimui, bei apsaugai nuo aplinkos poveikio.  Be to, jis naudojamas ir po saulės vonių kaip  drėkinanti, maitinanti priemonė. Ypač geras  plaukų priežiūrai kaip drėkinanti, suteikianti sveiką blizgesį, maitinanti ir apsauganti nuo aplinkos poveikio priemonė. Arganų ir makadamijų aliejai daro plaukus minkštesnius ir blizgančius.

Visi augaliniai aliejai geriausiai susigeria į drėgną odą

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.